Kožená ohlávka „Bumpy“

Cena: 1950 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: 1
Dostupnost: Skladem
Dodání: 1 týden
Doprava a platby

Popis zboží Ohlávka je vyrobena z 3,5 mm silné hověziny činěné přírodními třísly. Podšitá je 1,5 mm silnou třísločiněnou hovězinou, díky které je vnitřní povrch hladký a příjemný na nošení. Současně dvojitá vrstva kůže dodává ohlávce na pevnosti. Do kůže je vyražený ornamentální vzor. Přezka nátylníku je výrazně leštěná. Kůže je hnědě barvena a povrchově ošetřena pro zvýraznění kresby a získání „starožitného“ vzhledu. Povrch kůže je několikrát ošetřen ochranou vrstvou, která kůži současné dodává lesklý vzhled. Pro zabránění „třepení“ jsou hrany kůže důkladně leštěny. Ohlávka je prošitá silnou voskovanou nití béžové barvy. Ohlávka je nová, ručně vyrobená, nepoužívaná. Na koníkovi, který se obětoval, je pouze vyfocená :-)

Nyní mám připravenou ohlávku o velikosti full. V případě zájmu o rozměr pony, cob nebo vlastní je dodací lhůta týden.

K ohlávce je provazové vodítko délky 2 m a v hnědo-béžové barvě. Materiál je pevný, otěruvzdorný a příjemný do ruky. Ve vodítku je robustní pochromovaná karabina. konec lana je opleten hnědým paracordem.

________________________________________________________

Měli byste zájem o podobnou ohlávku, ale v jiné velikosti, barvě nebo s jiným vzorem? Napište mi! Moc rád Vám vyrobím ohlávku dle Vašeho přání.

Vlastnosti

Barva: hnědá

Zvíře: kůňPoštovné a balné
Země  Samostatné poštovné  Kombinované poštovné
Česko 80 Kč 0 Kč
Ostatní státy 160 Kč 0 Kč

Doprava a platby
Doprava podle prodejce - ČR
    Platba předem
    Dobírka +20 Kč
    Hotově při převzetí
 
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.