Kožená ohlávka „Ruby“

Cena: 1900 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: 1
Dostupnost: Skladem
Dodání: 1 týden
Doprava a platby

Popis zboží Ohlávka je vyrobena z 3,5 mm silné hověziny činěné přírodními třísly. Podšitá je 1,5 mm silnou třísločiněnou hovězinou, díky které je vnitřní povrch hladký a příjemný na nošení. Současně dvojitá vrstva kůže dodává ohlávce na pevnosti. Přezky na nátylníku a podbradníku jsou krásně zdobeny. Do kůže je vyražen květinový a vlnkovaný vzor. Kůže je červeně/rudě barvena a povrchově ošetřena pro zvýraznění kresby. Povrch kůže je několikrát ošetřen ochranou vrstvou, která kůži současné dodává lesklý vzhled. Pro zabránění „třepení“ jsou hrany kůže důkladně leštěny. Ohlávka je prošitá silnou voskovanou nití černé barvy. Ohlávka je nová, ručně vyrobená, nepoužívaná. Na koníkovi, který se obětoval, je pouze vyfocená :-)

Nyní mám připravenou ohlávku o velikosti cob. V případě zájmu o rozměr pony, full nebo vlastní je dodací lhůta týden.

________________________________________________________

Měli byste zájem o podobnou ohlávku, ale v jiné velikosti, barvě nebo s jiným vzorem? Napište mi! Moc rád Vám vyrobím ohlávku dle Vašeho přání.

Vlastnosti

Barva: červená

Zvíře: kůňPoštovné a balné
Země  Samostatné poštovné  Kombinované poštovné
Česko 80 Kč 0 Kč
Ostatní státy 160 Kč 0 Kč

Doprava a platby
Doprava podle prodejce - ČR
    Platba předem
    Dobírka +20 Kč
    Hotově při převzetí
 
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.