Nákupní pytlíky

Cena: 120 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: 10
Dostupnost: Skladem
Dodání: 2 dni
Doprava a platby

Popis zboží Naše pytlíky můžete používat znovu a znovu. Jsou ušity ze dvou pruhů bavlny. Spodní – širší vrstva – způsobuje, že má pytlík větší nosnost a za horní vrstvu ho může paní prodavačka uchopit a nemusí se přitom dotýkat Vašich potravin. Přes síťovinu, která tvoří střední, nejširší část, navíc pěkně vidí, co kupujete a nemusí pytlík rozdělávat, aby se podívala dovnitř. Malý pytlík je o velikosti 24 x 26 cm (120 Kč), střední pytlík 29 x 31 cm (130 Kč) a velký pytlík 34 x 36 cm (140 Kč). Součástí je také praktická taštička, do které všechny tři pytlíky schováte. Celá sada stojí 450 Kč.

Trváte-li ale na přírodních materiálech, máme v nabídce také výrobky z biobavlny.

Pytlíky nejsou však vhodné pouze k nákupu potravin, ale také např. k uskladnění sušené pomerančové kůry nebo starého pečiva, praní jemného prádla (doporučujeme dobře zavázat) a spoustě dalších praktických věcí.

Máte-li speciální přání ohledně barvy šňůrek nebo koncovek, tak nás, prosím, kontaktujte. Barva, která Vám přijde v balíčku, nemusí odpovídat fotografii na našem e-shopu.

Nevyhovuje-li Vám tato verze (pytlíky nějaký ten gram váží, případně je pro Vás příliš vysoká cena), můžeme Vám také nabídnout levnější a lehčí verzi pouze ze síťoviny).

Nabízíme různé barevné verze, kontaktujte nás a my Vám pošleme fotografie s aktuálními skladovými zásobami.

Vlastnosti

Barva: azurová, cihlová, fialová, krémová, meruňková, oranžová, skořicová, šedá, zelená, zlatá, tělová, stříbrná, pestrobarevné, modrá, limetková, hnědá, černá, béžová, bílá, červená, khaki, měděná, okrová, purpurová, světle modrá, tyrkysová, žlutá, vínová, světle zelená, růžová, olivová, mentolová, korálová, čirá, bronzová

Materiál: 100% bavlna

Styl: elegantní, hravý, městský, romantický, veselý, pro volný časPoštovné a balné
Země  Samostatné poštovné  Kombinované poštovné
Česko 70 Kč 0 Kč

Doprava a platby
Doprava podle prodejce - ČR
    Platba předem
 
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.