Náramek z minerálu - křišťál

Cena: 150 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: 1
Dostupnost: Skladem
Dodání: 1 den
Doprava a platby

Popis zboží Náramek je vyroben z praskaného a lesklého křišťálu, matného akvamarínu, opalitu a achátu. Zdobího ho stříbrý andílek. Jeho velikost je 18 cm. Lze jeho velikost upravit na přání :-)

Akvamarín: Je kamenem klidu, radosti a štěstí především ve vztazích. Symbolizuje odvahu, potlačuje stres a uklidňuje mysl, zbavuje strachů. Zbystřuje intelekt a vnímavost, čistí zablokovanou komunikaci a zlepšuje sebevyjádření.

Křišťál: je nejúčinnější léčivý, universální krystal, jenž silně zesiluje energii, pohlcuje, uvolňuje a reguluje ji a uvádí ji do absolutní harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním.

Achát: Achát je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Opalit: podporuje družnost a upevňuje vztahy s ostatními lidmi, a pomáhá nám naladit se na jejich emociolní vlnu.

Vlastnosti

Barva: bílá, azurová, modrá, stříbrná

Materiál: bižuterní kov

Minerály: achát, křišťál, jaspis, akvamarín

Styl: elegantní, pro volný čas, přírodní, veselý, romantický, městský

Určeno pro: žena

Poštovné a balné
Země Samostatné poštovné Kombinované poštovné
Česko 20.00 Kč 0.00 Kč

Doprava a platby
Doprava podle prodejce - ČR
  Platba předem
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.