Penál s potiskem květin

Cena: 89 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: 1
Dostupnost: Skladem
Dodání: 2 dni
Doprava a platby

Popis zboží "...maličká seděla na obrubníku, hned před školou a žmoulala svůj nejmilejší dárek, který dostala od své babičky - a tím byl rozkošný květinový penál, jenž jí tak dokonale ladil hedvábným šatům...a matka, rusovlasá vysoká dáma štíhlé postavy se objevila a ze své přirozenosti začala na svou plavovlasou dcerku křičet, ať se okamžitě zvedne z té špinavé země na níž sedí...rázná ruka s dlouhými umělými nehty začala dívence divoce oprašovat špínu prašného velkoměsta z jejích šatů...a pak vyšly...mezi ostatní holčičky i chlapce...maličká stále žmoulala látkový penálek, který nyní sloužil jako úschovna laciných prstýnků a matčiny červené rtěnky, tajně ukradené ze zásuvky matčina toaletního stolku v její ložnici..."

Květinová elegance o rozměrech (cca) na výšku 10,5 cm a 20 cm na šířku. Na vrchu 100% bavlna a uvnitř podšívka ze 100% polyesteru.

Vlastnosti

Barva: světle modrá, růžová, zelená

Materiál: 100% bavlna

Styl: elegantní, pro volný čas, přírodní, romantický

Určeno pro: dítě, ženaPoštovné a balné
Země  Samostatné poštovné  Kombinované poštovné
Česko 0 Kč 0 Kč
Slovensko 0 Kč 0 Kč

Doprava a platby
Česká pošta - Psaní doporučené - ČR
    Platba předem
 
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.