Photo Lamp

Cena: 1600 Kč 1450 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: 1
Dostupnost: Skladem
Dodání: 2 týdny
Doprava a platby

Popis zboží Photo Lamp

Lehce nasvícené fotografie vytvořené pomocí 3D tisku v těle úhledné lampičky vlastní konstrukce tvoří malé fotoalbum o čtyřech fotografiích, které se mohou otáčet dokola. Fotografie jsou vyráběné individuálně na přání zákazníka a jediné omezení je formát fotografií 4:3. Ideální pro fotografie rodiny, mazlíčků, přírody, oblíbeného místa nebo čehokoliv jiného.

Lampičku je možné osadit jak fotografiemi černobílými tak barevnými. Je zde i volba barvy těla lampičky, která je černá se třpytkami nebo fialová se třpytkami.

Lampička se ovládá pomocí zabudovaného kolébkového vypínače na spodní (nehybné) části těla. V nabídce jsou dva režimy zapnutí: Při poloze vypínače I se lampička pouze rozsvítí. Při poloze vypínače II se lampička rozsvítí a zároveň se začne otáčet.

Napájení lampičky je možno buď pomocí 6 AA baterií nebo pomocí pulzního zdroje (součástí balení) do standardní zásuvky. Výdrž na baterie při aktivním otáčení se pohybuje mezi 50 - 65 hodinami podle typu použitých baterií.
Fotografie jsou v lampičce jednoduše vyměnitelné, takže je možnost dokoupit další a měnit je podle nálady.

Jelikož lampička obsahuje individuální fotografie není možné ji odeslat ihned po objednání. Po doručení zvolených fotografií jsem vetšinou schopen lampičku odeslat do 14 dní.

Odkaz na youtube video (video obraz ztmavuje, na fotkách a doopravdy je lampa jasnější): https://youtu.be/NaTawskptHo

Rozměry: 14 cm průměr, 15 cm výška

Vlastnosti

Barva: černá, bílá, fialová

Materiál: plast

Styl: elegantní

Svátky a Výročí: Valentýn, Vánoce, výročíPoštovné a balné
Země  Samostatné poštovné  Kombinované poštovné
Česko 120 Kč 0 Kč

Doprava a platby
Doprava podle prodejce - ČR
    Platba předem
 
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.