Sójová vonná svíčka Haroka s minerálním náramkem uvnitř

Cena od: 549 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: Vyberte variantu
Dostupnost: Vyberte variantu
Dodání: 5 dní
Doprava a platby

Popis zboží 100% BIO Sójová vonná svíčka Haroka s minerálním náramkem uvnitř a třemi knoty. Minerální náramek je uvnitř svíčky, objeví se po odhoření.Váha vosku 350g.Vůně v popisu.
Ekologické vonné svíčky s náramkem
:) Naše domácí svíčky ze sójového vosku s náramkem uvnitř:)

Proč jsme se rozhodli pro sójový vosk?
Sójový vosk je pro nás tou nejlepší alternativou, a to hned z několika důvodů. Při spalování tohoto vosku se nezvyšuje obsah CO2 ve vzduchu, produkují až o 90% méně sazí než klasické parafinové svíčky a hoří déle než parafínové svíčky. Sójový vosk je obnovitelný, přirozeně biologicky rozložitelný zdroj a lze jej vyčistit vodou a mýdlem. Navíc se nám podařilo spojit s dodavatelem, který má přímo na námi vybraný vosk i certifikát, že je 100% přírodní. To znamená, že naše svíčky jsou vyráběny ze sóji, která není geneticky modifikovaná a při jejím pěstování nebyly použity pesticidy či herbicidy, které znečišťují půdu.

Vonné esence:
Vonnou příměsí našich svíček jsou přírodní oleje, které jsou získávány (lisovány) z okvětních lístků, semen a listů určitých rostlin, a i proto jsou označovány jako oleje éterické. Výběr vonných olejů pro program vyrábění svíček byl proveden podle medicínských hledisek dermatologie.

Knoty:
Námi použité knoty jsou 100% bavlněné.

Obaly:
Svíčky pro Vás odléváme do námi vyrobených originálních obalů, které lze recyklovat. Po vypálení svíčky – ta zcela vyhoří, ne jako v případě některých jiných značek, kdy vám v nádobě zůstane 5cm nevyhořelého vosku – lze obal umýt a opakovaně použít např. jako šperkovnici. V případě, že se obal stal nedílnou součástí Vašeho interiéru, nabízíme také možnost zakoupit si u nás pouze „svíčkovou náplň“, kterou pak jednoduše vložíte do svého obalu a můžete vytvářet voňavou atmosféru dál :)

Svíčky Haroka:
Hlavní naší myšlenkou ale bylo propojit naše dvě lásky – náramky z minerálních kamenů a vůni svíček z těch nejlepších ingrediencí. A proto vznikl celý tento projekt. Naše svíčky totiž nejsou jen zdravější alternativou, nejsou jen v recyklovatelných obalech a není to jen o bavlněném knotu. V každé naší svíčce totiž naleznete jedno velké překvapení – a to náramek z minerálů naší značky! Po odhoření části vosku jednoduše vyjmete obal, ve kterém je uschován náramek, a tak uvidíte, který kamínek Vám osud poslal:). V jednom balení tak získáváte nejen velkou dávku vůně a atmosféry, ale také náramek, který se může stát vaším každodenním doplňkem! Konkrétní náramky není možné si vybírat, v každé svíčce je jiný - ale vždy je to design z našeho eshopu. Máme svíčky rozděleny i podle velikostí náramků, tak se nemusíte bát - máme jistě i tu Vaši.

Vůně, které nabízíme
(je to můj osobní popis, každá nabízená vůně bude mít samozřejmě oficiální složení, kde se dozvíte z čeho se každá vůně skládá... :))
- Vzpomínky na Mauritius: vůně nekonečně modrého moře, teplého písku a citronové trávy, které Vás v myšlenkách v okamžiku přenese na jedno z nejkrásnějších míst na Zemi.
- Dětský sen: vůně ořechů, především mandlí, sladká jako krásné dětské sny. Stejně jako ony je intenzivní a nekonečná.
- Nesnesitelná lehkost bytí: vůně pro tu nejkouzelnější atmosféru, kdy si uvědomíme „tady a teď“, podmanivá, lehce nasládlá a podkreslená jemnou čokoládou.
- Francouzská Provence: vůně země, čistého vzduchu a především nekonečných lánů levandule.
- Prázdniny na venkově: vůně vzpomínek na léto u babičky a dědy, procházky čistou přírodou, vůně sklízeného ovoce, především pak třešní.
- Vanilkové nebe: vůně krásného dne jemně ovoněná vanilkovými lusky pro tu nejtypičtější atmosféru.
- Růžová zahrada: vůně růží, které vás obklopí, pohltí a doslova Vás posadí na lavičku uprostřed rozkvetlé zahrady.
- Citronáda: vůně oblíbené limonády s ledem, trochou medu a především citronu. Osvěžující a rozjasňující mysl.
- Maminčin koláč: vůně návratu domů, kdy už při otevření dveří slyšíte zpívající maminku a cítíte jablečný koláč se skořicí. K nakousnutí!
- Rozkvetlá louka: vůně přírody, horkého léta a divoké louky, která láká ulehnout a vnímat vše kolem. Lehká, květinová a nezapomenutelná.
- Tiché místo: vůně uvolnění, klidu, poklidné a chtěné samoty. Trocha květů k otevření mysli a k zastavení se.
- Zdivočelá zem: vůně půdy, čerstvě posečené trávy, všudypřítomné pohody a čerstvého vzduchu, který vybízí užívat každého dne.
- Dotek anděla: vůně lehká, smyslná, která vás doslova pohltí. Je zkrátka jako dotek andělské dlaně, který Vás ujistí, že je vše v naprostém pořádku.

Vlastnosti

Barva: bíláPoštovné a balné
Země  Samostatné poštovné  Kombinované poštovné
Česko 0 Kč 0 Kč

Doprava a platby
Zásilkovna - ČR +99 Kč
- zdarma od 1500 Kč
    Platba předem
    Dobírka +30 Kč
 
Česká pošta - Balík do ruky - ČR +149 Kč
- zdarma od 1500 Kč
    Platba předem
    Dobírka +60 Kč
 
Česká pošta - Balík na poštu - ČR +129 Kč
- zdarma od 1500 Kč
    Platba předem
    Dobírka +60 Kč
 
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.