VYŠÍVANÝ OBRAZ ; TRŽIŠTĚ

Cena: 30000 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: 1
Dostupnost: Skladem
Dodání: 2 týdny
Doprava a platby

Popis zboží OBRAZY NEJSOU VYŠITÉ NA PŘEDTISKNUTÉM PLÁTNĚ ALE JSOU VYŠITÉ PODLE PŘEDLOH ZE ZAHRANIČNÍH ČASOPISŮ A TO PODLE ZNAČEK. NĚKTERÉ OBRAZY JSOU VYŠITY AŽ ZE ČTYŘICETI RŮZNÝCH ODSTÍNŮ COŽ JE VELMI NÁROČNÉ, KDYŽ SE STANE ŽE SE ZMÝLÍ ZNAČKU JE TŘEBA VYPÁRAT NĚKDY I VĚTŠÍ PLOCHY.
Obraz je vyšívaný velmi drobným křížkovým stehem na kanavě. Žehlit po rubu. Jedná se o orginální autorský výrobek. Pouze jeden kus. Mám větší množství obrazů. Jestli budete mít zájem o jiný obraz pošlu Vám nabídku .

PROTO ŽE JSEM KŘESŤANKA A VĚŘÍM V BRZKÉ VYTRŽENÍ CÍRKVE, PODLE PÍSMA SVATÉHO, 1Tessalonickým 4kap. od 15 - 18 verše KDE JE TA JEDINÁ PRAVDA, (O ČEM BY MĚL KAŽDÝ ČLOVĚK VĚDĚT: JAN,3,1-3) PRAVDA KTEROU NADEVŠE MILUJI, DAVÁ MÉMU ŽIVOTU SMYSL A CÍL JE V NÁMĚTECH TĚCHTO PÍSNÍ; PLNvPBlaZeot5lYNaqMtgx0HZdcoRgqQR4
https://youtu.be/Qpz6KMKlFdY

Výrobky jsou focené na starším tabletu proto jsou fotky velmi nekvalitní. Ve skutečnosti moje zboží vypadá mnohem kvalitněji.
ROZHODLA JSEM SE OBRAZY PRODAT ZA POLOVIČNÍ CENU.

Vlastnosti

Barva: azurová, černá, khaki, mentolová, oranžová, stříbrná, tyrkysová, béžová, červená, korálová, meruňková, pestrobarevné, světle modrá, vínová, bílá, čirá, krémová, modrá, purpurová, světle zelená, zelená, bronzová, fialová, limetková, okrová, růžová, šedá, zlatá, cihlová, hnědá, měděná, olivová, skořicová, tělová, žlutá

Materiál: 100% bavlna, příze

Styl: elegantní, přírodní

Svátky a Výročí: výročí, svatbaPoštovné a balné
Země  Samostatné poštovné  Kombinované poštovné
Česko 700 Kč 0 Kč

Doprava a platby
Zásilkovna - ČR +700 Kč
    Platba předem
 
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu