Hravá knížka 5-7 let (Elektronická verze PDF)

SrdceTvor.cz: Hravá knížka 5-7 let (Elektronická verze PDF)
SrdceTvor.cz: Hravá knížka 5-7 let (Elektronická verze PDF) SrdceTvor.cz: Hravá knížka 5-7 let (Elektronická verze PDF) SrdceTvor.cz: Hravá knížka 5-7 let (Elektronická verze PDF)
Cena: 59 Kč
+ poštovné a balné
Kusů: 100
Dostupnost: Skladem
Dodání: 1 den
Doprava a platby

Popis zboží Ráda bych vám nabídla svou hravou knížku plnou aktivit pro školáky, předškolní děti nebo i pro šikovnější mladší děti…

Knížka má 24 stran + 1 úvodní (formát A4) a naleznete v ni 16 různých aktivit - na každé stránce je aktivita která nenásilnou formou rozvíjí dětské myšlení, představivost nebo jemnou motoriku. Dítě si zdokonaluje počty, seznamuje se s písmenky, spojuje obrázky podle barev, čísel nebo hledá správný stín k obrázku. Lepí k sobě půlené obrázky, třídí ovoce a skládá puzzle, poznává geometrické tvary, hledá cestu v bludišti.

❗️Při nákupu vložte do poznámek svůj e-mail, na který poté PDF soubor zasílám ❗️

•PDF verze (pouze vytvořeny materiál, který si buď postupně tisknete a vyplňujete nebo si vytvoříte knihu a stránky si zalaminujete sami doma (v tom případě bude kniha sloužit opakovaně - tuto variantu doporučuji) Stránky jsou tvořené tak, aby byly použitelné i bez laminace a suchého zipu - pokud si s tím ale pohrajete, bude to pro dítě o to víc zábavnější. V případě, ze laminovat ani suchý zip používat nechcete, lze plnit úkoly tužkou a místo suchého zipu buď vystřihnout a lepit lepidlem popřípadě jen pokládat a zpátky schovat např. do obálky.

V případě zájmu nebo dotazu napište, ráda odpovím a dám bližší info o knize.

Vlastnosti

Barva: bílá, černá, žlutá, světle zelená, světle modráPoštovné a balné
Země  Samostatné poštovné  Kombinované poštovné
Česko 0 Kč 0 Kč

Doprava a platby
Doprava podle prodejce - ČR
    Platba předem
 
Vložit nový komentář

Vkládat komentáře mohou jen přihlášení uživatelé.


Komentáře k produktu